Chcesz otrzymać naszą ofertę?

Aktualności
  • 13-12-2015r. FK Partner na Skrzydłach Biznesu 2013

    4 grudnia 2013 r. odbyła się gala finałowa Skrzydeł Biznesu 2013 – rankingu firm organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna.

    Skrzydła Biznesu to prestiżowy ranking firm z sektora MSP, w którym są one oceniane pod kątem dynamiki rozwoju, skuteczności w budowaniu swojej pozycji rynkowej i konsekwencji w poszukiwaniu nowych rozwiązań biznesowych.

    Ogłoszeniu wyników rankingu towarzyszy cykl konferencji dla przedsiębiorców, podczas których udzielane są porady z zakresu pozyskiwania kapitału, zarządzania należnościami i wprowadzania innowacji.

    W trakcie konferencji zorganizowanej z okazji gali finałowej Skrzydeł Biznesu 2013 dr Jacek Czeladko z firmy FK Partner wygłosił prelekcję na temat„Zarządzanie kosztami w firmie”. W ramach wystąpienia przedstawione zostały różne perspektywy spojrzenia na koszty firmy. Poruszone też zostały kwestie dostosowania poziomu kosztów do pozycji rynkowej firmy i aktualnej koniunktury, zagadnienie „uzmiennienia” kosztów stałych, korzyści z outsourcingu. Omówione także zostały podstawowe sposoby analizowania danych finansowych pod kątem wczesnego wykrywania zagrożeń dla firmy.

MARKI NALEŻĄCE DO IOS S.A.
Kliknij na logotyp aby przejść na www wybranej spółki
Integrated Outsourcing Solutions S.A. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Oprogramowanie: Black Wolf CMS Black Wolf CMS