Chcesz otrzymać naszą ofertę?

Aktualności
 • 12-12-2015r. FK Partner Rzetelnym Outsourcerem 2013

  Firma FK Partner została nagrodzona tytułem Rzetelny Outsourcer 2013. Plebiscyt Rzetelny Outsourcer jest organizowany z myślą o firmach poszukujących pewnych partnerów biznesowych. Laureaci są wyłaniani w ramach Ogólnopolskiego Badania Rynku Outsourcingu przeprowadzanego przez wydawnictwo Forum Press.

  Tytuł Rzetelnego Outsourcera to szczególna nagroda przyznawana tylko sprawdzonym dostawcom usług outsourcingowych, którzy otrzymali rekomendacje od swoich Klientów. Jest potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług. Jednocześnie świadczy o otwartości i gotowości do poddania swojej działalność obiektywnej ocenie rynku.

  Działanie firm uczestniczących w Ogólnopolskim Badaniu Rynku Outsourcingu oceniają ich Klienci podsumowując dotychczasową współpracę. Pod uwagę brane są takie aspekty, jak elastyczność w podejściu do wykonywania powierzonych obowiązków, rzetelne postępowanie w trakcie wdrażania usług, łatwość nawiązywania kontaktów, wymiana informacji oraz poziom realizacji wyznaczonych celów. Badana jest jakość świadczonych usług, ich innowacyjność i zrozumienie potrzeb Klienta. Ocenie podlega też kreatywne podejście usługodawców do rozwiązywania zaawansowanych problemów oraz stosunek ceny do jakości ich usług.

  W tym roku tytuł Rzetelnego Outsourcera otrzymało tylko 5 firm. Firma FK Partner znalazła zaszczytne miejsce w tym elitarnym gronie.
  Jest nam niezmiernie miło, że jakość naszych usług została dostrzeżona i wyróżniona. Nasza satysfakcja jest tym większa, że opinię tę wyrazili nasi Klienci – bowiem to właśnie ich oceny i opinie zdecydowały o przyznaniu nam tego zaszczytnego tytułu.

  Plebiscytowi Rzetelny Outsourcer 2013 towarzyszyła publikacja raportu z Ogólnopolskiego Badania Rynku Outsourcingu.
  Zapraszamy do zapoznania się z treścią raportu.

Integrated Outsourcing Solutions S.A. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Oprogramowanie: Black Wolf CMS Black Wolf CMS