Chcesz otrzymać naszą ofertę?

 • FK Partner na Skrzydłach Biznesu 2013
  4 grudnia 2013 r. odbyła się gala finałowa Skrzydeł Biznesu 2013 – rankingu firm organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna. W trakcie konferencji towarzyszącej gali dr Jacek Czeladko z firmy FK Partner wygłosił prelekcję na temat „Zarządzanie kosztami w firmie”.
 • FK Partner Rzetelnym Outsourcerem 2013
  Firma FK Partner została wyróżniona tytułem Rzetelny Outsourcer 2013. To szczególna nagroda przyznawana tylko sprawdzonym dostawcom usług outsourcingowych, którzy dostali rekomendacje od swoich Klientów.
 • Zarządzanie kosztami w firmie
  25 września 2013, w siedzibie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, odbyły się warsztaty „Zarządzanie kosztami w firmie”. Spotkanie było adresowane do właścicieli firm, prezesów, dyrektorów finansowych oraz osób zarządzających. Warsztaty poprowadził dr Jacek Czeladko.
 • Czas na outsourcing
  Outsourcing nie jest już jedynie metoda obniżania kosztów. Coraz częściej za decyzjami o wyborze outsourcingu stoi motywacja związana z zarządzaniem ryzykiem, optymalizacja wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa czy tez strategiczne decyzje co do organizacji firmy.
 • Śniadanie biznesowe "Optymalizacja kosztów w firmie"
  Grupa IOS S. A. w której skład wchodzą HR Partner Sp. z o. o. oraz FK Partner Sp. z o. o. serdecznie zapraszana śniadanie biznesowe „Optymalizacja kosztów w firmie”, które odbędzie się 12 maja 2015 r. w godz. 10:00 – 12:00 w Pure Sky przy ul. Złotej 59 w Warszawie (wejście od ul. Emilii Plater)

Warsaw:
Tel.: +48 22 242 85 11

Katowice:
Tel.: +48 32 445 08 00

Łódź:
Tel.: +48 42 279 74 00

KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA

FK Partner Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej, a także raportowaniu finansowym i zarządczym dla średnich i dużych firm. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie restrukturyzacji organizacyjnej i finansowej przedsiębiorstw.

Naszą misją jest obniżanie kosztów oraz wspieranie zarządzania dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych w obszarze księgowości i finansów. Dostarczamy skuteczne rozwiązania, które przynoszą zarówno doraźne, krótkookresowe efekty, jak również narzędzia do systemowej, długookresowej kontroli kosztów i bezpieczeństwa finansowego przedsiębiorstwa.

Z dumą informujemy, iż firma FK Partner Sp. z o.o. została laureatem plebiscytu Rzetelny Outsourcer 2013. Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług oraz satysfakcji współpracujących z nami klientów.

Tagi: księgowość Warszawa usługi księgowe Warszawa outsourcing księgowości biuro rachunkowe Warszawa

Integrated Outsourcing Solutions S.A. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Oprogramowanie: Black Wolf CMS Black Wolf CMS