Chcesz otrzymać naszą ofertę?

 • FK Partner na Skrzydłach Biznesu 2013
  4 grudnia 2013 r. odbyła się gala finałowa Skrzydeł Biznesu 2013 – rankingu firm organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna. W trakcie konferencji towarzyszącej gali dr Jacek Czeladko z firmy FK Partner wygłosił prelekcję na temat „Zarządzanie kosztami w firmie”.
 • FK Partner Rzetelnym Outsourcerem 2013
  Firma FK Partner została wyróżniona tytułem Rzetelny Outsourcer 2013. To szczególna nagroda przyznawana tylko sprawdzonym dostawcom usług outsourcingowych, którzy dostali rekomendacje od swoich Klientów.
 • Zarządzanie kosztami w firmie
  25 września 2013, w siedzibie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, odbyły się warsztaty „Zarządzanie kosztami w firmie”. Spotkanie było adresowane do właścicieli firm, prezesów, dyrektorów finansowych oraz osób zarządzających. Warsztaty poprowadził dr Jacek Czeladko.
 • Czas na outsourcing
  Outsourcing nie jest już jedynie metoda obniżania kosztów. Coraz częściej za decyzjami o wyborze outsourcingu stoi motywacja związana z zarządzaniem ryzykiem, optymalizacja wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa czy tez strategiczne decyzje co do organizacji firmy.
 • Śniadanie biznesowe "Optymalizacja kosztów w firmie"
  Grupa IOS S. A. w której skład wchodzą HR Partner Sp. z o. o. oraz FK Partner Sp. z o. o. serdecznie zapraszana śniadanie biznesowe „Optymalizacja kosztów w firmie”, które odbędzie się 12 maja 2015 r. w godz. 10:00 – 12:00 w Pure Sky przy ul. Złotej 59 w Warszawie (wejście od ul. Emilii Plater)

Warsaw:
Tel.: +48 22 242 85 11

Katowice:
Tel.: +48 32 445 08 00

Łódź:
Tel.: +48 42 279 74 00

KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA

FK Partner Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej, a także raportowaniu finansowym i zarządczym dla średnich i dużych firm. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie restrukturyzacji organizacyjnej i finansowej przedsiębiorstw.

Naszą misją jest obniżanie kosztów oraz wspieranie zarządzania dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych w obszarze księgowości i finansów. Dostarczamy skuteczne rozwiązania, które przynoszą zarówno doraźne, krótkookresowe efekty, jak również narzędzia do systemowej, długookresowej kontroli kosztów i bezpieczeństwa finansowego przedsiębiorstwa.

Z dumą informujemy, iż firma FK Partner Sp. z o.o. została laureatem plebiscytu Rzetelny Outsourcer 2013. Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług oraz satysfakcji współpracujących z nami klientów.

Tagi: księgowość Warszawa usługi księgowe Warszawa outsourcing księgowości biuro rachunkowe Warszawa

MARKI NALEŻĄCE DO IOS S.A.
Kliknij na logotyp aby przejść na www wybranej spółki
Integrated Outsourcing Solutions S.A. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Oprogramowanie: Black Wolf CMS Black Wolf CMS