Chcesz otrzymać naszą ofertę?

Aktualności
 • 11-12-2015r. Zarządzanie kosztami w firmie

  25 września 2013, w siedzibie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, odbyły się warsztaty „Zarządzanie kosztami w firmie”. Spotkanie było adresowane do właścicieli firm, prezesów, dyrektorów finansowych oraz osób zarządzających. Warsztaty poprowadził dr Jacek Czeladko.

  Na spotkaniu przedstawione zostały różne perspektywy spojrzenia na koszty firmy. Poruszone zostały kwestie dostosowania poziomu kosztów do pozycji rynkowej firmy i aktualnej koniunktury, zagadnienie „uzmiennienia” kosztów stałych, korzyści z outsourcingu. Omówione także zostały podstawowe sposoby analizowania danych finansowych pod kątem wczesnego wykrywania zagrożeń dla firmy. Scharakteryzowana została również kwestia różnic w podejściu do kosztów między właścicielem firmy a managerem.

   

   

   


  Uczestnicy spotkania uzyskali odpowiedzi na pytania:

  • Jak z kosztów stałych zrobić koszty zmienne?
  • Jak dostosować koszty do aktualnej sytuacji rynkowej i standingu finansowego firmy?
  • Blaski i cienie outsourcingu.
  • Jak wykrywać wczesne oznaki pogorszenia sytuacji finansowej firmy?
  • Kto w firmie nie widzi kosztów, a kto nie widzi korzyści?


  Warsztaty zostały poprowadzone przez Doktora Nauk Ekonomicznych – Jacka Czeladko. Prowadzący jest autorem publikacji prasowych i książek o tematyce ekonomicznej. Posiada 15-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w finansach i zarządzaniu w czołowych polskich firmach. Założyciel i główny udziałowiec FK Partner. Członek Rad Nadzorczych w spółkach skarbu państwa i prywatnych. Wdrażał systemy kontrolingu i budżetowania, prowadził restrukturyzacje organizacyjne i finansowe, wdrażał systemy informatyczne, opracowywał wieloletnie plany strategiczne i marketingowe. Posiada rozległe doświadczenie w pozyskiwaniu źródeł finansowania zarówno kapitałem własnym (emisje akcji i obligacji zamiennych na akcje), jak i długiem (kilkadziesiąt wynegocjowanych umów kredytowych).

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

MARKI NALEŻĄCE DO IOS S.A.
Kliknij na logotyp aby przejść na www wybranej spółki
Integrated Outsourcing Solutions S.A. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Oprogramowanie: Black Wolf CMS Black Wolf CMS