Zespół

Do naszego zespołu dobieramy kompetentne i doświadczone księgowe oraz analityków finansowych. Oprócz kompetencji merytorycznych ważna jest dla nas również postawa – odpowiedzialność, rzetelność, stabilność emocjonalna, życzliwość. Dzięki starannej selekcji, atrakcyjnym warunkom wynagradzania i szerokim możliwościom rozwoju mamy bardzo niską rotację personelu, co pomaga budować z Klientami długoterminowe relacje i zapewnia ciągłość i stabilność obsługi.

Poniżej krótka informacja o kadrze zarządzającej FK Partner.

Jacek Czeladko

Prezes Zarządu

Doktor Nauk Ekonomicznych – Zarządzanie Finansami, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, absolwent MBA w SGH & University of Calgary & Universite du Quebec, Magister Ekonomii w Silesian International Business School (University of Strathclyde z Glasgow oraz Ecole de Commerce de Toulouse). Certyfikowany Audytor Wewnętrzny (CIA). Biegły sądowy ds. finansów przedsiębiorstw. Członek Stowarzyszenia Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce. Autor publikacji prasowych i książek o tematyce ekonomicznej.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w finansach i zarządzaniu. Członek Rad Nadzorczych w spółkach skarbu państwa i prywatnych. Wdrażał systemy kontrolingu i budżetowania, prowadził restrukturyzacje organizacyjne i finansowe, pozyskiwał finansowanie na rynku kapitałowym i bankowym, wdrażał systemy informatyczne, opracowywał wieloletnie plany strategiczne i marketingowe. Posiada rozległe doświadczenie w pozyskiwaniu źródeł finansowania zarówno kapitałem własnym (emisje akcji i obligacji zamiennych na akcje), jak i długiem (kilkadziesiąt wynegocjowanych umów kredytowych).

Czytaj więcej

Grzegorz Wdowczyk

Dyrektor Departamentu Usług Księgowych

Licencjonowany księgowy, absolwent Wyższej Szkoły Bankowości oraz podyplomowych studiów z zakresu rachunkowości na Uniwersytecie Białostockim.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Doświadczenie zdobywał w firmach audytorsko – doradczych, takich jak m.in. Roedl & Partner Sp. z o.o., Mazars Polska Sp. z o.o. oraz w kancelarii prawnej Jara & Partners Sp. k., gdzie był odpowiedzialny za organizację działu księgowego oraz koordynację prac podległego zespołu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w międzynarodowym środowisku jest doskonale zaznajomiony z kulturą i sposobem prowadzenia interesów przez zagranicznych przedsiębiorców. Jako dyrektor departamentu usług księgowych sprawował nadzór nad pracami kilkudziesięciu księgowych, odpowiadał za wdrożenia nowych klientów oraz reprezentował klientów w trakcie kontroli skarbowych, a także badania sprawozdań finansowych przez biegłych rewidentów.

Czytaj więcej

Grzegorz Mazurek

Dyrektor Handlowy

Absolwent wydziału Ekonomiki Produkcji, Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie (obecna SGH).

Przez wiele lat pracował na stanowiskach managerskich w firmach i korporacjach z kapitałem włoskim, niemieckim, japońskim, belgijskim oraz polskim. Uczestniczył między innymi we wprowadzaniu firmy Benetton na rynek polski.

Posiada doświadczenie w różnych branżach: odzieżowej, fotograficznej, konstrukcyjno – budowlanej, chemicznej, usług finansowych oraz outsourcingowych. Sprzedaż i finanse to jego dwie pasje. Dzięki  bogatemu doświadczeniu zarówno w sprzedaży, jak i w obszarze finansowo – księgowym, potrafi w praktyczny, rzeczowy i oparty o rzetelne wyliczenia sposób rozmawiać z Klientami o korzyściach płynących z wykorzystania outsourcingu księgowości oraz kadr i płac w firmie.

Czytaj więcej